Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
tomaz
Število prispevkov : 26
Age : 28
Registration date : 20/05/2011

Registracija/dokazovanje lastništva Empty K: Vzmet

Sob 8 Apr - 18:51
Kupim vzmet ki pride v škatlici kot je označeno na sliki.
[You must be registered and logged in to see this link.]
avatar
tomaz
Število prispevkov : 26
Age : 28
Registration date : 20/05/2011

Registracija/dokazovanje lastništva Empty Registracija/dokazovanje lastništva

Sob 22 Apr - 23:42
Zdravo!
Je že kdo registriral svoj moped glede na to da se približuje 1. maj, ko je predvidena obvezna registracija tudi vozil do 25km/h?
Sam bom poskusil to urediti ta tedn. Glede na hitrost mopeda ga bom registriral za do 45km/h.
Sama registracija me ne skrbi, bolj pa me zanima kako je z dokazovanjem lastništva? Ali je dovolj tisti zeleni italijanski kartonček ali bo potrebno dokazovanje s pričami oziroma kakšne so druge možnosti?
Če se je kdo že spravil urejati bi ga prosil da z nami deli svojo izkušnjo...
Lep pozdrav.
Laura 69
Laura 69
Admin
Admin
Število prispevkov : 678
Age : 54
Registration date : 14/08/2010

Registracija/dokazovanje lastništva Empty Re: Registracija/dokazovanje lastništva

Sre 26 Apr - 18:03
Imam registriran moped na 45 km/h.Od dukomentov nisem imel nič raze skopirano splošno italjansko homologacijo kjer piše da je max. hitrost 39 km/h +10%

Gre takole:
1.Najprej se ugotovi identiteta(generiranje) vozila,naprimer Piaggio,Ciao,model PX
2.Tehnični pregled vozila + meritev max. hitrosti.Za klaso "moped" potrebuješ tudi hupo in levo ogledalo.
3.Potrebuješ dve priči,ki bosta potrdile,da si lastnik vozila.PAZI vozila,katerih so lastniki po 2004 potrebujejo original homologacijo sicer registracija ni možna.
Ko so izjave prič potpisane,se preveri,če je vozilo v bazi ukradenih,kar je lahko problem,če ne poznaš izvora mopeda.
Palčaš storitev,prometno,zavarovanje in tablico in pelješ.Srošek je odvisen od modela mopeda in izvajalca tehničnih pregledov. (od 85 eur do 120)
avatar
tomaz
Število prispevkov : 26
Age : 28
Registration date : 20/05/2011

Registracija/dokazovanje lastništva Empty Re: Registracija/dokazovanje lastništva

Sre 26 Apr - 19:55
Danes sem po istem postopku tudi jaz uredil zadevo. Strošek je bil 110€. Uredil sem pa v avtoKrka brez problemov.
Laura 69
Laura 69
Admin
Admin
Število prispevkov : 678
Age : 54
Registration date : 14/08/2010

Registracija/dokazovanje lastništva Empty Re: Registracija/dokazovanje lastništva

Čet 27 Apr - 1:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Super,torej si legalno vozen.Cene so pa precej različne.kako pride do njih nisem spraševal.Tako je tole skuhal Cerar z svojimi komunisti ki se imenujejo kvazi liberalci in socialni demokrati,dobro so vsekali po naših denarnicah.
Sponsored content

Registracija/dokazovanje lastništva Empty Re: Registracija/dokazovanje lastništva

Nazaj na vrh
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu