Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
direktor
Število prispevkov : 4
Age : 43
Registration date : 28/11/2016

Pozdravljeni Empty Pozdravljeni

Pon 28 Nov - 21:42
Čisto po naključju sem postal lastnik tretjega italijanskega motorja.V garaži mi stoji Ducati, Beta zdaj pa sem pripeljal še Piaggio CIao letnik 1996.
Rad bi mu podaril malo ljubezni, ga vizualno porihtal. Ampak to mi ne dela težav. Vseeno bi ga rad malo našpičil in z uveljavitvijo novega zakona tudi registriral.
Kakšno predelevo mi priporočate in kaj naj zamenjam, da pridobim na hitrosti in moči v tolikšni meri, da bo za vsakdanjo uporabo. (ne za dirkanje)

Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovore.
Laura 69
Laura 69
Admin
Admin
Število prispevkov : 678
Age : 54
Registration date : 14/08/2010

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Sre 30 Nov - 23:25
Dobrodošel na forumu CRT
Kaj pribilžno pričakuješ od svojega Ciao-ta?Kakša je trenutna situacija?,sklopka ali variomat?,uplinjač 21/10 ali 12/12,izpuh,original ali kakšna druga varianta?

Lp
avatar
direktor
Število prispevkov : 4
Age : 43
Registration date : 28/11/2016

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Sre 25 Jan - 18:04
Pozdravljena,

Ciao je trenutno v barvanju, motor pa čaka na obnovo. Kupil sem že rabljeni Malossi variomat, uplinjač je 12/12
Rad bi obnovil motor, da bom siguren vanj. Želim si da bi bil malo močnejši in hitrejši od originala (ampak ne za dirkanje)
V planu imam namestiti še športni izpuh in ca registrirati na 50 km/h

Po možnosti bi dal nekomu kar motor, da mi ga porihta in zamenja kar je pač potrebno
Laura 69
Laura 69
Admin
Admin
Število prispevkov : 678
Age : 54
Registration date : 14/08/2010

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Ned 29 Jan - 17:49
Lepo,nasledniji mesec menda lahko gremo na registracijo za blagor Cerarja in njegovih boljševikov.Pustiva to,gremo na tehniko.
Izpuh Sito plus bo ok za to kar želiš,uplinjač bo tudi dovolj,za vaiomat pa nisem prepričan,če ne bi bil bolši samo Polini Utah vložek.Bomo videli.Sam agregat bi bilo dobro dodelati v smeri bolšega hlajenja (bust kanal) in popravki na kotih kanalov,tudi glavno gred in blok boš moral malo dodelati,če hočeš,da bodo parametri usklajeni.Enkrat sem že opisal tako predelavo originalca,pa so slike nekam zginile Sad.
avatar
direktor
Število prispevkov : 4
Age : 43
Registration date : 28/11/2016

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Pon 13 Feb - 19:38
Hvala za obrazložitev.
Zanima me če imaš kakšen kontakt na koga naj se obrnem, da bi mi porihtal agregat kot si predlagal.
A se tudi ti s tem kaj ukvarjaš?
Laura 69
Laura 69
Admin
Admin
Število prispevkov : 678
Age : 54
Registration date : 14/08/2010

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Pon 13 Mar - 0:16
Mislim,da vem kaj hočeš in je izvedljivo
Sponsored content

Pozdravljeni Empty Re: Pozdravljeni

Nazaj na vrh
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu